[wp-story id="118872"] NABİOĞLU:MUHASEBE MESLEĞİNE  İLGİ ARTIYOR – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.022,4300
 • EURO
  $1,0932
 • ALTIN
  $61.127,3100
 • BIST
  1,1646
NABİOĞLU:MUHASEBE MESLEĞİNE  İLGİ ARTIYOR

NABİOĞLU:MUHASEBE MESLEĞİNE  İLGİ ARTIYOR

  Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen 3. Stajyer Meclisi Toplantısı oda toplantı salonunda yapıldı.Stajyer Meclisine Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nabioğlu , Tesmer Merkez Sekreteri Rıfat Turuntay Nalbantoğlu,Tesmer Merkez Müdürü Prof.Dr Ercan Bayazıtlı, Tesmer Merkez Müdür Yardımcısı Ali Rıza Eren ve çok sayıda stajyer muhasebe […]

 

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen 3. Stajyer Meclisi Toplantısı oda toplantı salonunda yapıldı.Stajyer Meclisine Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nabioğlu , Tesmer Merkez Sekreteri Rıfat Turuntay Nalbantoğlu,Tesmer Merkez Müdürü Prof.Dr Ercan Bayazıtlı, Tesmer Merkez Müdür Yardımcısı Ali Rıza Eren ve çok sayıda stajyer muhasebe mensubu katıldı.

 

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nabioğlu 3. Stajyer Meclisinde yaptığı konuşmada bugün itibariyle 2116 muhasebecinin odaya kayıtlı olduğunu, bunun yanı sıra 73 kadın toplamda 376 stajyer olduğunu vurgulayarak “Dün itibarıyla sınava girmek için dosya açtıranların sayısı 704 kişi.Her yıl ortalama yüzde 10 nu sınav başlatma sınavını kazanıyorlar.Bitirme sınavlarındaki başarı oranı ise yüzde 30 civarında.Meslekte olmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla ve giderek artıyor” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM