[wp-story id="118872"] Özdemirbey tamam – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.866,2300
 • EURO
  $0,9159
 • ALTIN
  $41.794,5800
 • BIST
  1,1684
Özdemirbey tamam

Özdemirbey tamam

Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan ve şehrin trafiğini rahatlatacak olan Düztepe-Akkent Mahallesi arasındaki 6 şeritli yolun açılışını Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek gerçekleştirdi.

Şahinbey Belediyesi ilk olarak  Dr. Ersin Aslan Devlet Hastanesi ve Düztepe arasındaki yolun genişletme çalışmasını tamamlamış 2 şeritli yolu 6 şeritte çıkarmıştı. Bu yolun devamı olan Özdemirbey Caddesi ikinci etap çalışmaları da tamamlanıp, 2 şeritten 6 şeritte çıkartılarak, vatandaşın hizmetine sunuldu.

Şehrin trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan Özdemirbey Caddesi’nin açılışını Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek gerçekleştirirken, düzenlenen törene AK Parti İl Başkanı Eyüp Keçeci, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

ONLAR KONUŞUR, ŞAHİNBEY YAPAR

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun hizmet ve yatırımlar anlamında önemli çalışmalar yaptığına dikkati çekerek, “Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu’nu dinlerken, ‘Başkaları Konuşur Şahinbey Yapar’ diye düşündük. Her alan da vatandaşımıza çok güzel hizmetlerin yanında kaliteli yatırımlar yapıyor. Türkiye’de kentsel dönüşüm çok konuşuluyor. Kısmi de olsa bazı büyükşehirlerimizde başarı var. Ancak bugün Anadolu’da Şahinbey ölçeğinde bu konuda büyük bir başarı var. On binin üzerinde çarpık konutu yıkarak, yerine insan onuruna yıkışır, yaşanabilir, yeni yerleşkeler kurdu. Dile kolay bu güne kadar 600 park yapmış, yüzlerce taziye evi, gençlik merkezleri ve sosyal tesisler yapılarak vatandaşın hizmetine sunulmuştur. Tüm bu çalışmalarından dolayı Şahinbey Belediye Başkanımızı bir kez daha canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM