[wp-story id="118872"] ÖZEL  HATEM OKULLARINDA MEZUNİYET COŞKUSU – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.603,5300
 • EURO
  $1,1017
 • ALTIN
  $47.955,2500
 • BIST
  1,1760
ÖZEL  HATEM OKULLARINDA MEZUNİYET COŞKUSU

ÖZEL  HATEM OKULLARINDA MEZUNİYET COŞKUSU

  Özel Hatem Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi 2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılı mezun olacak öğrenciler için BurçparkRestaurantta kep atma töreni düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende  , mezun olmanın haklı gurunun yaşayan öğrencileri tebrik eden Özel HatemOkullları Yönetim Kurulu Başkanlarından Temur BÜLBÜL ‘Eğitim  , insanoğlunun geleceğine ışık tutan en önemli dönüm […]

 

Özel Hatem Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi 2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılı mezun olacak öğrenciler için BurçparkRestaurantta kep atma töreni düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende  , mezun olmanın haklı gurunun yaşayan öğrencileri tebrik eden Özel HatemOkullları Yönetim Kurulu Başkanlarından Temur BÜLBÜL ‘Eğitim  , insanoğlunun geleceğine ışık tutan en önemli dönüm noktasıdır. Özel Hatem Okulları Türkiye’de eğitime yön verecek bir eğitim markası haline dönüştürme süreci 2007 yılında  Gaziantep’te başladı. Yenilenen yönetimi, idari ve eğitim kadrosuyla  güçlü bir yapıya sahip olan kurumumuz  , 2018 tamamen Özel HATEM Hastanesi bünyesinde  6 şube olarak  hizmete başladı. Gaziantep merkez olmak üzere Adıyaman , Bursa – Gemlik ,  Aydın – Nazilli , Manisa – Turgutlu’da da  şubelerimiz bulunmaktadır. Değerli öğrencilerimiz , bugün, bir bitişin değil yepyeni  başlangıcın yaşandığı bir günü yaşıyorsunuz. Sizin için  yaşam deneyimlerini içinde barındıran bir süreç başlıyor. Sizin gözlerinizde görmüş olsuğum ışık başarılı olacağınıza işaret ediyor. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi  tebrik ediyor , başarılarınızın devamını diliyorum’ dedi.

Sevinci ve üzüntüyü bir arada yaşadığını ifaden okul müdürü Cemile Reyhani ‘Okulun bahçesinde, sınıfta, kantinde, koridorda, birlikte iyi-kötü vakit geçirdiğiniz her yere, arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize, dersin bitişini müjdeleyen zil sesine  ve hatta giymekten hoşlanmadığınız o okul formalarına veda etme zamanı geldi. Biz sizleri, sadece sağlıkçı olarak yetiştirip meslek sahibi olabilmeniz için gerekli olan diplomayı verme sebebiyle  eğitmedik. Bizler, sizlerin aynı zamanda; iyi insan, temiz ahlak, sağlam karakterli ve kişilikli bireyler olma kavramlarını bilerek, yaşayarak ve özümseyerek aşılamaya çalıştık. Bu duygu ve düşüncelerle  Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor; siz 2018 mezunlarının ilimle, bilimle ve doğrulukla donatılmış yepyeni sayfaların açıldığı ; bitişin sebep olduğu başlangıcınızda başarılar elde etmenizi temenni ediyorum’ ifadelerini kullandı. .

Öğrencilerin bayrak flamalarını teslim etmesi ile devam eden törende okulun birinci , ikinci ve üçüncüsüne plaket ve hediyeleri takdim edildi. Öğrenciler alkışlar eşliğinde keplerini fırlatarak mezun olmanın gururunu ve heyecanını yaşarken törene katılan ailelerin  duygu dolu anlar yaşadığı görüldü.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM