[wp-story id="118872"]  Özel Kenan çakır mezunlarını verdi – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.853,0000
 • EURO
  $1,1103
 • ALTIN
  $64.074,3100
 • BIST
  1,1627
 Özel Kenan çakır mezunlarını verdi

 Özel Kenan çakır mezunlarını verdi

Özel kenan Çakır lisesi  mezunların verme heyacanı yaşadı Özel kenan Çakır  lisesi  önce akşam lisesi olarak öğretim hayatına geçtiğini 3 yıl önce  bunun özel liseye çeviren  okul  mezunların verdi. Özel Kenan Çakır kurucusu Kenan Çakır,” Bu yıl özel okul olarak mezunlarınımızı verdik.  Gençlerimizin bundan sonraki  hayatlarına başarılar dilerim.   Gün geçtikçe artan enerejimiz uzman öğrencilerimizle  öğerencilerimizi […]

Özel kenan Çakır lisesi  mezunların verme heyacanı yaşadı

Özel kenan Çakır  lisesi  önce akşam lisesi olarak öğretim hayatına geçtiğini 3 yıl önce  bunun özel liseye çeviren  okul  mezunların verdi.

Özel Kenan Çakır kurucusu Kenan Çakır,” Bu yıl özel okul olarak mezunlarınımızı verdik.  Gençlerimizin bundan sonraki  hayatlarına başarılar dilerim.   Gün geçtikçe artan enerejimiz uzman öğrencilerimizle  öğerencilerimizi mezun ettik. “dedi

Çocuklaım hak ettiği yere gelecekler

Çakır,”  okulumuzda öğrencilerimiz bizim bir çoğumuz gibiydi. Bir aile olduk.  Mezuniyet törenide duygusal anlar yaşadık. Velileriyle birlikte bir aile gibiydik.”dedi.

Okul müdürü Abdullah polat” Değerli velilerimiz dört yıl önce emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı, bir ebeveyn olarak bütün idarecilerim, öğretmenlerim, personelim ile hizmet ederek onların daha kendinden emin, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden bilgili, görgülü yaşamı seven yaşatmayı görev bilen sevgi dolu bireyler olarak, sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde tekrar takdim ediyorum.

Değerli meslektaşlarım, bir anne ve baba şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığınız bir nesli daha bugün buradan uğurluyoruz. Onlara gösterdiğiniz kılavuzluk ve ilgi için sizlere teşekkür ediyorum.

Sevgili Gençler, Okula ilk başladığınız günden bugüne değin, eğitildiniz, bilgi ve erdemle donatıldınız, bugün bir mezuniyet yaşıyorsunuz. Biliniz ki her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Okul günleriniz, okul anılarına dönüşecektir. Sizleri gelecekte başarıyla okulunuzu, bizleri ve ailelerinizi en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancım tamdır.

Değerli gençler,Bütün toplumların ve ulusların umutları ve güvenceleri genç nesillerdir. Elbette bizim de geleceğimiz ve güvencemiz sizlersiniz. Bu gerçeği Ulu Önder ATATÜRK “Bütün umudum gençliktedir” diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini gençlere emanet ederek göstermiştir. İnanıyorum ki; sizler de umutları ve güveni boşa çıkarmayacak ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracaksınız. Buna bütün kalbimle inanıyorum.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM