[wp-story id="118872"] ÖZEL SEÇKİN KOLEJİNDE OKUL TEMSİLCİLİĞİ SEÇİMİ – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.122,5700
 • EURO
  $1,0078
 • ALTIN
  $44.098,2000
 • BIST
  1,1709
ÖZEL SEÇKİN KOLEJİNDE OKUL TEMSİLCİLİĞİ SEÇİMİ

ÖZEL SEÇKİN KOLEJİNDE OKUL TEMSİLCİLİĞİ SEÇİMİ

Çeyrek asırdır eğitim-öğretim faaliyetine devam eden Özel Seçkin Koleji öğrencileri okul temsilciliği seçimini büyük bir heyecan ve rekabetle gerçekleştirdi.

 

 

Özel Seçkin Koleji İlkokul ve Ortaokul öğrencileri okul temsilcilerini seçmek için sandık başına geçti. Öğrenci temsilciliği seçimi için kıyasıya bir rekabet içinde olan başkan adayları ilk önce öğrencilere organize ettikleri bir etkinlikle, vaatlerini ve projelerini anlatarak seçmenlerinden oy istediler. Daha sonra öğrenciler demokratik haklarını kullanmak üzere sandık başına gittiler.Yapılan seçim sonrası diğer rakiplerini geride bırakan Vahit ÇEKİRDEK okul başkanı oldu.Başkanlığa seçilen, Vahit ÇEKİRDEK“ İlk önce okul idaremize ve öğretmenlerimize bu demokratik hakkı bizlere verdikleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca benimle birlikte başkanlık için mücadele eden arkadaşlarıma ve oylarını kullanan tüm öğrenci arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Hedefim okul idaresi ile arkadaşlarım arasında bir köprü görevi yapmaktır.Kısa bir şey söylemek gerekirse okulumuz için çalışmak olacaktır.” dedi.

Özel Seçkin Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Eyüp YILMAZ“ Okul yönetimi olarak öğrencilerimize verdiğimiz demokratik haklarını en iyi şekilde kullanarak başkanlarını seçmeleri bizleri mutlu etmiştir. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize okul idaresi olarak teşekkür ediyoruz. Ayrıca okul başkanı olarak seçilen öğrencimize başarılar diliyor ve her türlü desteği vereceğimizi temin ediyoruz“dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM