Pet Shop
Rektör Gür’den üniversite adaylarına çağrı

Rektör Gür’den üniversite adaylarına çağrı

ABONE OL
20 Temmuz 2017 11:17
Rektör Gür’den üniversite adaylarına çağrı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.

Dr. Ali Gür, üniversite tercihi yapacak adaylara, “Geleceğe güvenle baktığımız aydınlık yarınlarımızın teminatı olacak siz değerli gençlerle birlikte olmaktan, sizlere ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyacağız. Sizleri bu kutlu hedefe beraber yürümek ve koşmak üzere Gaziantep Üniversitesi’ne bekliyoruz” çağrısında bulundu.
Mesajında, üniversitelerin bireyler için yalnız akademik başarıyı değil, yaşam boyu mutlu ve üretken olmayı hedefleyen yaşam alanları olduğunu vurgulayan GAÜN Rektörü Prof. Dr. Gür, Gaziantep Üniversitesi, 44 yıllık eğitim tecrübesi, yenilikçi ve gelişimci yüzü ile bir dünya üniversitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini belirtti. Rektör Prof. Dr. Ali Gür, kuruluşundan bugüne kaliteden ödün vermeden, dengeli bir şekilde gelişmesini sürdüren GAÜN’ün 16 fakülte, 4 enstitü, 3 yüksekokul, Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı ve 10 meslek yüksekokulundan oluşan, 52 bin öğrencisi ile büyük bir aile olduğunu vurgulayarak, “Biz aynı zamanda, 107 ülkeden 3 bin 750 uluslararası öğrencisi ile de bir dünya üniversitesiyiz” diye konuştu.
Dünya üniversitesi öğrencisi olma fırsatını yakalayın
Gaziantep Üniversitesinin araştırma, bilgiyi üretme ve toplumla paylaşma gibi işlevlerinin yanında, günümüzün nitelikli insan gücünün oluşturulması konusunda da çok önemli bir görev üstlendiği vurgusunu yapan Rektör Prof. Dr. Ali Gür, “Gaziantep Üniversitesi diploma veren bir kurum olmaktan öte, vatanını seven, milletinin değerlerine saygılı ve bağlı, hoşgörülü anlayışı ile toplumun her kesimini kucaklayan, uluslararası kimliği ile dünyaya açılan bir üniversite kimliği taşımaktadır. Bir taraftan sizleri hayata hazırlamayı amaçlarken, aynı zamanda mutlu ve huzurlu bir toplum hayalini gerçekleştirmeyi de hedeflemektedir. Gaziantep Üniversitesi olarak geleceğe güvenle baktığımız aydınlık yarınlarımızın teminatı olacak siz değerli gençlerle birlikte olmaktan, sizlere ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyacağız. Sizleri bu kutlu hedefe beraber yürümek ve koşmak üzere Gaziantep Üniversitesi’ne bekliyoruz“ ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r