[wp-story id="118872"] SAADET PARTİSİ ADAYLARI GESOB BAŞKANI KÜSBEOĞLU’NU VE ESNAFLARI ZİYARET ETTİLER – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.854,5400
 • EURO
  $0,9135
 • ALTIN
  $41.750,0000
 • BIST
  1,1686
SAADET PARTİSİ ADAYLARI GESOB BAŞKANI KÜSBEOĞLU’NU VE ESNAFLARI ZİYARET ETTİLER

SAADET PARTİSİ ADAYLARI GESOB BAŞKANI KÜSBEOĞLU’NU VE ESNAFLARI ZİYARET ETTİLER

Saadet Partisi Milletvekili adayları Ahmet Faruk ÜNSAL , Mustafa AKAR ve Ahmet Necati SARI ,Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer KÜSBEOĞLU’nu ziyaret ederek seçime ilişkin olarak istişarelerde bulundu.

Saadet Partisi adayları esnafın sorunlarına değinerek Küsbeoğlu’na esnaf ve ekonomi konusunda seçim beyannamelerinde uygulayacakları programları ve çözüm önerilerini anlattılar.

Saadet Partisi adayları mevcut ekonominin adı rant ekonomisi olduğunu vurgulayarak Vergi, zam, faiz, düşük ücret ve düşük taban fiyatları vasıtasıyla esnafın ve halkın  sahip olduğu bütün imkânlar elinden alındığını ifade ettiler.

Görüşmede Saadet Partisi’nin sorun ve çözüm önerileri konusunda şu  ifadeler kullanıldı:”İktidarın yaptığı sorumsuz harcamalar ve akılsız yatırımlar neticesinde devletin gelirleri giderlerini karşılayamamaktadır. Bunun sonucunda da fatura vatandaşa kesilmektedir. Büyük çoğunluğu dar gelirli vatandaş ve çalışan kesimden alınan vergilerin çeşidi 50’yi bulmuş, oranları %160’a kadar çıkmıştır. Bu vergiler yüzünden zengin ile fakir arasındaki adaletsizlik daha da derinleşmiştir. Nihayetinde vergiler vatandaş için bir ödev olmaktan çıkmış adeta zulüm haline gelmiştir.

Geldiğimiz noktada parayı Lidyalılar, vergiyi Sümerler, verginin vergisini ise ülke olarak biz bulmuş durumdayız.

Artık neredeyse soluduğumuz havadan dahi vergi alınacaktır. Saadet iktidarında ilk işimiz vergi yükünü hafifletmek ve vergide adaleti sağlamak olacaktır.”

Saadet Partisi adayları Ahmet Faruk ÜNSAL, Av.Halil Kılıç, Ahmet Necati Sarı, Mustafa Öztürk ve Mustafa AKAR  daha sonra  Karayılan esnafını ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Oğuzeli esnafını da ziyaret eden Saadet Partisi Adayları Oğuzeli esnafından yoğun ilgi gördü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM