[wp-story id="118872"] Şahinbey Belediyesi’ni örnek gösterdiler – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.853,0000
 • EURO
  $1,1103
 • ALTIN
  $64.074,3100
 • BIST
  1,1627
Şahinbey Belediyesi’ni örnek gösterdiler

Şahinbey Belediyesi’ni örnek gösterdiler

Başkan Tahmazoğlu Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dilekçe Komisyon Başkanı Mihrimah Belma Satır, alt komisyon üyeleri ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik Şahinbey Belediyesi, Sosyal Marketini gezdikten sonra, Hoş Geldin Bebek Projesi ve Evlilik Okulu Projesi ile ilgili bilgiler aldılar. “Türkiye’ye örnek gösterile bilecek bir uygulama’’ Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dilekçe Komisyon […]

Başkan Tahmazoğlu Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dilekçe Komisyon Başkanı Mihrimah Belma Satır, alt komisyon üyeleri ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik Şahinbey Belediyesi, Sosyal Marketini gezdikten sonra, Hoş Geldin Bebek Projesi ve Evlilik Okulu Projesi ile ilgili bilgiler aldılar.

“Türkiye’ye örnek gösterile bilecek bir uygulama’’

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dilekçe Komisyon Başkanı Mihrimah Belma Satır, Şahinbey Belediyesinin sosyal belediyecilik anlamında önemli işler yaptığına dikkati çekerek, “TBMM Dilekçe Komisyonu altında kurulan Gıda Bankacılığı İnceleme Komisyonu için buradayım. Şahinbey Belediyesi’nin Sosyal Marketi Türkiye’de örnek gösterilecek bir market.

Şahinbey Belediyesi bu marketten faydalanacak olan kişilerin öncelikle araştırmasını yapıyor. İhtiyaçlar doğrultusunda Sosyal markette insani bir şekilde alış veriş yapılıyor. Marketi gezerken gördüğümüz ürünler son derece kaliteli ürünler. Bir ailenin ihtiyacını karşılayabileceği her türlü ürün mevcut. Veren el, alan elden üstündür, kültüründen geliyoruz. İhtiyaç sahiplerine güzel bir sistem kurulmuş. Ben bu konuda Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

“Özverili bir çalışma’’

Gaziantep AK Parti Milletvekili Canan Candemir Çelik, yapılan çalışmalarla Şahinbey Belediyesinin farkındalık oluşturduğunu belirterek, “Sosyal Politikalar konusunda Gaziantep’teki belediyelerimiz son derece başarılı. Gıda Bankacılığı alt komisyonu olarak, yaptığı bu çalışmada da Şahinbey Belediyesinin farkındalığını da görmüş olduk.

Ben Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu yaptığı bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM