[wp-story id="118872"] Şahinbey Kardeşlik Mitinginde göz doldurdu – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.853,0000
 • EURO
  $1,1103
 • ALTIN
  $64.074,3100
 • BIST
  1,1627
Şahinbey Kardeşlik Mitinginde göz doldurdu

Şahinbey Kardeşlik Mitinginde göz doldurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep’te düzenlediği Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingine binlerce vatandaş katılırken, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, düzenlenen mitingle dosta düşmana karşı çok önemli mesajlar verildiğini ifade etti. Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingine Gaziantepliler yoğun ilgi gösterdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 20 Ağustos günü yaşanan hain saldırının kardeşliğe gölge düşüremeyeceğini […]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep’te düzenlediği Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingine binlerce vatandaş katılırken, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, düzenlenen mitingle dosta düşmana karşı çok önemli mesajlar verildiğini ifade etti.
Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingine Gaziantepliler yoğun ilgi gösterdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 20 Ağustos günü yaşanan hain saldırının kardeşliğe gölge düşüremeyeceğini ifade etti.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, düzenlenen miting öncesinde ekibi ile birlikte tüm imkanlarını seferber etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın havaalanından karşılanmasından itibaren her an yanında olan Tahmazoğlu, düzenlenen mitingin bölge açısından çok önemli olduğunu vurguladı.
Birlik ve beraberlik
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Demokrasi Meydanı’na gecen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitinginin önemine vurgu yaparak, “Büyük Türkiye’nin oluşmasını engellemek için iç ve dış şer odakları, her geçen gün daha da haince planlarla üzerimize saldırıyorlar. Yakın zamanda Gaziantep’imizde bu haince saldırılardan birini yaşadı. Ancak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde büyük Türkiye hedefimizden Asla şaşmayacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep’e gelerek. Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingi düzenlemesi bunun en açık örneklerindendir. Düzenlenen bu miting kardeşliğimiz ve birlikteliğimiz için çok önemli. Tüm Gaziantepliler şer odaklarına karşı Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacaktır” dedi.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın düzenlediği Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingi’ne yaptığı çalışmalarla önemli katkılarda bulundu. Miting öncesi Cumhurbaşkanı posterleriyle Şahinbey İlçesi süslenirken, miting alanına ise çadırlar kurularak vatandaşlara, su, bayrak ve şapka dağıtımı yapıldı. Ayrıca Şahinbey Belediyesi ekipleri miting alanındaki yerlerini alarak vatandaşlara yardımcı oldular.
Şahinbey entegrasyon sağlıyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep’e gelişinin en önemli nedenlerinden birisi olan menfur saldırı, Şahinbey İlçesinin Beybahçe Mahallesi’nde gerçekleşmişti. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Beybahçe Mahallesine yaptırdığı sosyal tesis ve sosyal donatılarla Doğu ve Güneydoğu’dan göç eden vatandaşların Gaziantep’e entegrasyonunda önemli rol oynadı. Barışın ve kardeşliğin temelleri bu tesislerde atıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM