[wp-story id="118872"] SEÇKİN KOLEJİ MİNİKLERİ EKOLOJİK BİNAYI ZİYARET ETTİ – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.911,8100
 • EURO
  $0,9365
 • ALTIN
  $42.724,3500
 • BIST
  1,1721
SEÇKİN KOLEJİ MİNİKLERİ EKOLOJİK BİNAYI ZİYARET ETTİ

SEÇKİN KOLEJİ MİNİKLERİ EKOLOJİK BİNAYI ZİYARET ETTİ

  Özel Seçkin Koleji 3. sınıf öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde  “Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ekolojik Binası”nı ziyaret etti.   Özel Seçkin Koleji öğrencileri görevliler eşliğinde küresel ısınma, yenilenebilir enerji kaynakları, çevre kirliliği, ekolojik dengenin bozulması konularında seminer verdi. “Sevimli Arı Eko Can” oyunu izleyen öğrenciler hem eğlendi hem öğrendi. Gezi ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Seçkin Okulları […]

 

Özel Seçkin Koleji 3. sınıf öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde  “Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ekolojik Binası”nı ziyaret etti.

 

Özel Seçkin Koleji öğrencileri görevliler eşliğinde küresel ısınma, yenilenebilir enerji kaynakları, çevre kirliliği, ekolojik dengenin bozulması konularında seminer verdi. “Sevimli Arı Eko Can” oyunu izleyen öğrenciler hem eğlendi hem öğrendi.

Gezi ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Seçkin Okulları İlköğretim Müdürü Seydi GEÇİMLİ  “ Doğal kaynaklarımız her geçen gün azalmakta ve tükenmektedir. Doğal kaynaklarımızın daha bilinçli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Bu konuda daha hassas olmamız ve geri dönüşüme önem vermemiz gerekiyor. Öğrencilerimize farkındalık yaratmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. Okulumuzu güzel bir şekilde ağırlayan ve bilgilendiren, Ekolojik bina görevlilerine ve eğitmenlerine öğrencilerim ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM