[wp-story id="118872"] SEÇKİN KOLEJİNDE “GRİPTEN KORUNMANIN YOLLARI ”İLE İLGİLİ SEMİNER – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.109,9900
 • EURO
  $1,0929
 • ALTIN
  $61.225,5400
 • BIST
  1,1644
SEÇKİN KOLEJİNDE “GRİPTEN KORUNMANIN YOLLARI ”İLE İLGİLİ SEMİNER

SEÇKİN KOLEJİNDE “GRİPTEN KORUNMANIN YOLLARI ”İLE İLGİLİ SEMİNER

Özel Seçkin Koleji AKM salonunda , Kulak ,burun ,boğaz hastalıkları uzmanı Op.Dr.Pelin ARICI üst solunum yolu enfeksiyonlarından korunma yolları konulu semineri ile Seçkin öğrencilerini aydınlattı. Özel Kemal Bayındır Hastanesinde hizmet veren ARICI; “son aylarda akut sinüzit, orta kulak enfeksiyonu, grip ve nezle’nin sıklıkla görüldüğünü ifade etti. Öğrencilerimize bu gibi hastalık durumunda, gribe yakalanmış kişiler ile […]

Özel Seçkin Koleji AKM salonunda , Kulak ,burun ,boğaz hastalıkları uzmanı Op.Dr.Pelin ARICI üst solunum yolu enfeksiyonlarından korunma yolları konulu semineri ile Seçkin öğrencilerini aydınlattı.

Özel Kemal Bayındır Hastanesinde hizmet veren ARICI; “son aylarda akut sinüzit, orta kulak enfeksiyonu, grip ve nezle’nin sıklıkla görüldüğünü ifade etti. Öğrencilerimize bu gibi hastalık durumunda, gribe yakalanmış kişiler ile yakın temastan, ortak eşya kullanmaktan kaçınmalarını, temas olasılığında ellerini su ve sabun ile yıkamalarını, elleri yıkamadan önce ağız ve burunlarına dokunmamaları gerektiğini ve dengeli beslenmeyi ihmal etmeden bol C vitamini tüketmelerini, stres ve uykusuzluğu azaltarak daha sağlıklı yaşamanın mümkün olduğunu belirtti.

Özel Seçkin Koleji İlköğretim Müdürü İbrahim YENER ; Öğrencilerimize gripten korunmanın yolları ve önerileri ile ilgili bilgilendiren Op.Dr. Pelin ARICI ‘ya katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM