[wp-story id="118872"] Şehitkamil’de Ünal Rüzgarı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.113,7000
 • EURO
  $0,9990
 • ALTIN
  $43.915,7100
 • BIST
  1,1712
Şehitkamil’de Ünal Rüzgarı

Şehitkamil’de Ünal Rüzgarı

Kanal 5 Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir ÜNAL Şehitkâmil’den aday olduğunu açıkladı.

Ana değer Hakkın nizamı, Hedef ise Devletin güçlenmesini kolaylaştırmak, Liderimiz Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın yüküne omuz vermek, Ak Partinin gücüne destek olmak, Vatandaşlara adil, insani ve kaliteli yaşam alanı sunmak düsturu ile yola çıkan Kanal 5 Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir ÜNAL Şehitkâmil’den aday olduğunu açıkladı.

Adaylık süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Ünal şunları söyledi:

“ Dünyanın yaşadığı bir değişim var. Türkiye de bu değişimde öncü pozisyonda yer alarak, kendini yeni bir değişimin gayreti içinde çalışmalarına devam etmektedir. Bu değişim en tepeden başlayarak devam ediyor. Bu değişim ve dönüşüme Gaziantep’i de dâhil ederek layık olduğu yere getirmek, hak ettiği noktaya ulaştırmak için çözümler üreteceğiz.

Şehitkâmil Gaziantep’in en önemli unsurlarını içinde barındıran bir ilçe olarak en kısa zamanda şahlanması, öncü pozisyonunda olması gerekiyor. Ülkeye, şehre ve memlekete hizmet için bu göreve talip oldum.

Bizlerde gerekli yerlerle istişarelerimizi yaptık ve halen yapmaya devam ediyoruz. Adaylığımı son dakikaya kadar beklememin nedeni; çıktığımız bu yolda işimizi doğru yapabilecek ve altından kalkabilecek miyiz? Ve sonuç olarak biz buna inandık ve Şehitkâmil için projelerimizi hazırladık. Ve Allahın izniyle de Şehitkamil Belediye Başkanlığına aday adayı oldum” dedi.

Çok farklı bir siyasi dönemde olduklarını belirten Ünal, ülkede ve Şehitkamil’de olan tüm sorunların farkında olduklarını, konuya hâkim halkla iç içe çözüm odaklı çalışmalar içinde olacaklarını belirtti. Ak Parti’nin örnek Belediyecilik anlayışını da bu hizmetle  pekiştirip bunu daha ileriye taşımaya talip olduğunu belirtti.

Belediyenin yükümlülüklerini adil, iktisatlı ve etik bir şekilde yerine getirmenin yanı sıra ilk hedefimizi toplumun bilinçlenmesi olduğunu ve bilincin yerleşmesi, filizlenmesi ve içselleştirilmesi için çok boyutlu çalışmalar gerçekleştirileceğini, bu anlamda Çocuklar, Gençler ve Yaşlılara yönelik gelişim, eğitim ve sosyalleşme politikaları hayata geçirileceğini belirtti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM