[wp-story id="118872"] ŞEHİTKAMİL’E SANAYİCİ TEŞEKKÜRÜ – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.067,5200
 • EURO
  $1,0819
 • ALTIN
  $60.838,0500
 • BIST
  1,1639
ŞEHİTKAMİL’E SANAYİCİ TEŞEKKÜRÜ

ŞEHİTKAMİL’E SANAYİCİ TEŞEKKÜRÜ

    ŞEHİTKAMİL, SANAYİ ESNAFINA YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR Şehitkamil Belediyesi, S.S. Saraciye ve Sayacılar Sitesinde asfalt çalışmalarını hızla sürdürüyor. S.S. Saraciye ve Sayacılar Kooperatifi Başkanı Hasan Güzel, yürütülen çalışmalar dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.   ÇALIŞMALARDA SONA YAKLAŞILDI Türkiye’nin önemli metropollerinden olan Gaziantep’in gelişimine büyük katkı sağlayan Şehitkamil Belediyesi, kentin önemli […]

 

 

ŞEHİTKAMİL, SANAYİ ESNAFINA YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

Şehitkamil Belediyesi, S.S. Saraciye ve Sayacılar Sitesinde asfalt çalışmalarını hızla sürdürüyor. S.S. Saraciye ve Sayacılar Kooperatifi Başkanı Hasan Güzel, yürütülen çalışmalar dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

 

ÇALIŞMALARDA SONA YAKLAŞILDI

Türkiye’nin önemli metropollerinden olan Gaziantep’in gelişimine büyük katkı sağlayan Şehitkamil Belediyesi, kentin önemli dinamikleri arasında yer alan sanayi sektörüne yatırımlarını arttırarak sürdürüyor. Özellikle küçük ve orta ölçekli sanayicilerin önünü açmak amacıyla Gaziantep’in farklı noktalarında altyapı ve üstyapı çalışmaları yürüten Şehitkamil Belediyesi, yeni açtığı iş sahaları yatırımlarına devam ediyor. S.S. Saraciye ve Sayacılar Sitesi’ndeki asfalt ve çevre düzenlemesi çalışmaları tamamlanma aşamasına getirildi. Esnaf adına açıklamada bulunan S.S. Saraciye ve Sayacılar Kooperatifi Başkanı Hasan Güzel, yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade etti ve Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti.

 

BAŞKANIMIZ, BURANIN KADERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Yürütülen çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulunan S.S. Saraciye ve Sayacılar Kooperatifi Başkanı Hasan Güzel, “2011 yılında göreve geldiğimizde çok değerli Başkanım Rıdvan Fadıloğlu, bize çok büyük destek verdi. Buranın çok büyük sıkıntıları vardı. Buralar; tozun, toprağın içindeydi. Başkanımın desteğiyle biz bugünkü durumuna getirdik. Altyapımız, asfaltımız yapıldı, iskanlarımız verildi. Suyumuz, elektriğimiz geldi. Başkanımız tüm ihtiyaçlarımıza cevap verdi. Burada 850 işyeri var. Bu işyerlerinin yapılması bir mucizeydi. Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun çalışmalarıyla biz bu işyerlerini yaptık. Başkanımızın buraların yapılmasında çok büyük katkısı oldu. Başkanım Sayın Rıdvan Fadıloğlu olmasaydı, burası bitmezdi. Başkanımız, buranın kaderini değiştirdi. Şimdi burada 400 esnaf işyerinde çalışmaya başladı. Asfalt çalışmalarımızın büyük bir bölümü tamamlandı ve çalışmalar hızla devam ediyor. Asfalt çalışmalarından hemen sonra kaldırım çalışmalarına başlanacak” diye konuştu.

 

ÇOK GÜZEL YOLLAR YAPILDI

Önceki dönemlerde çeşitli sıkıntıların yaşandığına işaret eden Hasan Güzel, “Buradaki birçok işyerinin temelli yıllar önce atılmıştı. Ancak gerekli çalışmalar yapılmadığı için bazı sıkıntılar yaşanıyordu. Buradaki çalışmaları tamamlamak çok zordu. Burada göreve başladığımızda sıkıntı çok büyüktü. Büyük bir borç vardı. Durumu, Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na anlattım. Başkanımız, bize yanımızda olacağının sözünü verdi. Allah, Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’ndan razı olsun. Başkanımızla birlikte çalışarak güzel işler başardık. Geçmiş döneme göre buradaki bir işyerinin değeri, yapılan çalışmalardan sonra 2-3 kat arttı. Başkanımızın eğer burada yaptığı çalışmalar olmasaydı, buradaki dükkanlar bir işe yaramayacaktı. Buradaki esnaf, gerçekten mağdurdu. Biz bunu her yerde söyledik. Başkanımıza asfalt konusunda ayrı bir teşekkür etmek istiyorum. Çok güzel yollar yapıldı. Bu bölgedeki 850 esnafımız adına Sayın Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Buradaki bazı işyerlerinde 100 çalışan var. Bizim tapularımızda imalathane yazıyor. İmalatçıların hepsi buraya geliyor. İnşallah gelecek seneye burada çok büyük değişiklikler görülecek. Başkanımızın desteği olmazsa bu işleri başarmamız mümkün değil. Başkanımız, esnafın derdini anlayan, bilen biridir” ifadelerini kullandı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM