[wp-story id="118872"] Şirehan 2017’e hazır! – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.853,0000
 • EURO
  $1,1103
 • ALTIN
  $64.074,3100
 • BIST
  1,1627
Şirehan 2017’e hazır!

Şirehan 2017’e hazır!

Tarih, konfor ve lezzetin mekanı olan Şirehan Otel, yılbaşı gecesi için tüm hazırlıklarını tamamladı. SÜRPRİZ SANATÇILAR, ZENGİN MENÜ Şirehan Otel, yeni yıla sevdikleri ile huzur ve eğlence dolu bir mekanda girmek isteyenler için zengin bir program hazırladı. Buram buram tarih kokan bir yapıya sahip olan Şirehan’da yılbaşı gecesi, sıra gecesi ekibi ve sürpriz sanatçılar sahne […]

Tarih, konfor ve lezzetin mekanı olan Şirehan Otel, yılbaşı gecesi için tüm hazırlıklarını tamamladı.

SÜRPRİZ SANATÇILAR, ZENGİN MENÜ

Şirehan Otel, yeni yıla sevdikleri ile huzur ve eğlence dolu bir mekanda girmek isteyenler için zengin bir program hazırladı. Buram buram tarih kokan bir yapıya sahip olan Şirehan’da yılbaşı gecesi, sıra gecesi ekibi ve sürpriz sanatçılar sahne alacak. Türkiye’nin en büyük kervansaray oteli olan Şirehan Otel’de yeni yıla girecek olanları, başta Gaziantep mutfağı olmak üzere, farklı mutfaklardan oluşan zengin bir menü bekliyor.

BEŞ YILDIZLI YILBAŞI GECESİ

2017 Yılına sayılı günler kalırken, Şirehan Group Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Kavas, yılbaşı gecesi için tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyledi. Eyyüp Kavas, “Tarihin, konforun ve lezzetin adresi olan Şirehan Otel olarak, sevdikleri ile huzur, lezzet ve eğlence dolu bir mekanda yeni yıla merhaba demek isteyenler için zengin bir program hazırladık. Misafirlerimizin unutamayacakları, güzel bir gece geçirmeleri için her türlü ayrıntı düşünülerek hazırlanan programımızda yılbaşı ertesi açık büfe kahvaltı da yer alıyor” diye konuştu.

DÜNYAYA DERS VERİYORUZ

Yeni yıldan beklentilerini de dile getiren Şirehan Group Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Kavas, Türkiye’nin içte ve dışta çok sayıda terör örgütü ile mücadele ettiğini belirterek, “Ülke olarak birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz günleri yaşıyoruz. 15 Temmuz’da hain bir darbeyi bertaraf ederek dünyaya demokrasi dersi veren ülkemiz, şimdi de içerde ve dışarıdaki çok sayıda terör örgütü ile mücadele ederek yine dünyaya ders vermeye devam ediyor. Böyle bir ortamda bizler birlik ve beraberliğimizi korudukça, ülkemizin bir çakıl taşını bile bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir” dedi.

ÜLKEMİZE GÜVENİYORUZ

Turizm sektörünün de yeni yıldan önemli beklentileri olduğuna dikkat çeken Eyyüp Kavas, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Ülkemiz gibi sektörümüz de sıkıntılı bir yılı geride bırakıyor. Biz sektör temsilcileri olarak ülkemize güveniyoruz ve bu günlerin geçici olduğuna inanıyoruz. Bu topraklarda turizmin gelişmesi için her türlü altyapı, her türlü zenginlik mevcut. Ülkemizin her türlü terörün üstesinden geleceğine şüphemizin olmadığını ifadeediyor ve yakın zamanda gastronomimiz, tarihimiz ve doğal güzelliklerimizle bölgemizin yeniden turizm cenneti olacağına inancımızın tam olduğunu belirtmek istiyorum. 2017 yılının her türlü terörün son bulduğu, tüm dünyada barışın, huzurun ve istikrarın egemen olduğu bir yıl olmasını diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM