[wp-story id="118872"] SİSTEMLİ’DEN RAMAZANA VE YAZA HOŞGELDİN FESTİVALİ – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.120,0000
 • EURO
  $1,0903
 • ALTIN
  $61.163,9300
 • BIST
  1,1646
SİSTEMLİ’DEN RAMAZANA VE YAZA HOŞGELDİN FESTİVALİ

SİSTEMLİ’DEN RAMAZANA VE YAZA HOŞGELDİN FESTİVALİ

Sistemli Marketler Zinciri,Yaz ayını Giyim ürünlerinde büyük, bir festival ile girmeyi planlıyor. Sistemli avm ‘nin 1.katında bulunan 2500 metre satış alanına sahip giyim ve outlet bölümü çok fazla çeşit ve marka ürünü satışa sunmakta. Yaz ayına, tüm ürünlerde yapılacak indirimin yani sıra, 20 Mayıstan itibaren ayakkabılarda ekonomik fiyatları ile festival tanında keyifli ve karlı bir […]

Sistemli Marketler Zinciri,Yaz ayını Giyim ürünlerinde büyük, bir festival ile girmeyi planlıyor. Sistemli avm ‘nin 1.katında bulunan 2500 metre satış alanına sahip giyim ve outlet bölümü çok fazla çeşit ve marka ürünü satışa sunmakta.

Yaz ayına, tüm ürünlerde yapılacak indirimin yani sıra, 20 Mayıstan itibaren ayakkabılarda ekonomik fiyatları ile festival tanında keyifli ve karlı bir alışveriş yapılabilecek.

Sistemli Market Genel Koordinatörü Adem SARIKAYA.Yaza Merhaba Festivali 20 Mayıs Pazar  günü başlayacak . Gıda ürünlerinin yani sıra ,bay,bayan çocuk giyim ve ayakkabı reyonlarında birçok markaya ait ürünün yer aldığı Sistemli de yaza ve Ramazana merhaba festivalinde, her zevke ve her bütçeye uygun yüzlerce çeşit giyim ve ayakkabı ürünü bulunduğunu ifade etti.

Müşterilerimizin Bayram telaşı başlamadan , alışverişlerini şimdiden yapmaları halinde ihtiyaçlarını olan tüm ürünlerde bol çeşit, kalite ve uygun fiyattan karşılayabilmeleri için yaza merhaba festivali yapmaya karar verdiklerini belirterek.

“Ramazan Sokağı” adı altında müşterilerine sunulacak , özel paket ve programlarların hazırlıkların tamamlandı.

 

Ramazan Sokağı bütün şubelerde , iftar ve öncesinde hizmet verecek ,aradığımız ramazana özgü tüm ürünleri bir arada bulabilecekleri , müşteri odaklı bir çalışma içinde olduklarını ifade eden,SARIKAYA “İnsanların diğer günlerde gözünden kaçan tüm ürünler Ramazan Sokağı’nda olacak.”dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM