[wp-story id="118872"] ŞÖLEN’DEN YEPYENİ EĞLENCE KAYNAĞI: BOOMBASTIC – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.067,5200
 • EURO
  $1,0819
 • ALTIN
  $60.838,0500
 • BIST
  1,1639
ŞÖLEN’DEN YEPYENİ EĞLENCE KAYNAĞI: BOOMBASTIC

ŞÖLEN’DEN YEPYENİ EĞLENCE KAYNAĞI: BOOMBASTIC

ADI BOOMBASTIC TADI FANTASTİK ŞÖLEN’DEN YEPYENİ EĞLENCE KAYNAĞI: BOOMBASTIC  Her ürünüyle tüketicilerine yepyeni keyifler sunan ve farklılık yaratan ürünlerle genişlemeye devam eden Şölen’in en fantastik ürünü Boombastic raflardaki yerini aldı. Yer Fıstıklı Bar, Pirinç Patlaklı Gofret ve Çikolatalı Marsmallowlu Kek çeşitleriyle pazara sunulan Boombastic, tadına bakanları enfes lezzetleriyle büyüleyip vazgeçilmez tatlar arasına girecek.   Cesur […]

ADI BOOMBASTIC TADI FANTASTİK

ŞÖLEN’DEN YEPYENİ EĞLENCE KAYNAĞI: BOOMBASTIC

 Her ürünüyle tüketicilerine yepyeni keyifler sunan ve farklılık yaratan ürünlerle genişlemeye devam eden Şölen’in en fantastik ürünü Boombastic raflardaki yerini aldı. Yer Fıstıklı Bar, Pirinç Patlaklı Gofret ve Çikolatalı Marsmallowlu Kek çeşitleriyle pazara sunulan Boombastic, tadına bakanları enfes lezzetleriyle büyüleyip vazgeçilmez tatlar arasına girecek.

 

Cesur ve yenilikçi ürünleriyle tüketicilerin gönlüne taht kuran Şölen, Boombastic markasıyla 3 farklı yenilikçi ürüne daha imza attı. Şölen, Boombastic markasını çikolata kaplı ürün kategorisinde ‘Adı Boombastic, Tadı Fantastik’ sloganı ile pazara sundu.

 

Bol malzemesi ve büyük ebatıyla hem gözü hem karnı doyuran Boombastic, lezzeti ve eğlencesiyle mutluluk ve keyif verirken, enerjisiyle de tüketiciye güç katıyor.

Yer Fıstıklı Bar, Pirinç Patlaklı Gofret ve Çikolatalı Marsmallowlu Kek çeşitleriyle tadına bakanları kendine hayran bırakan Boombastic, sadece 1 TL’den satışa sunuluyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM