[wp-story id="118872"] SUCU:BU GURUR HEPİMİZİN – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.065,4800
 • EURO
  $0,9357
 • ALTIN
  $43.928,8200
 • BIST
  1,1724
SUCU:BU GURUR HEPİMİZİN

SUCU:BU GURUR HEPİMİZİN

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu, partisinin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki mitingine Gazianteplilerin yoğun ilgi göstermesinden dolayı teşekkür etti. Sucu, “ Bu gurur hepimizin. Gaziantep’ten bir Cumhurbaşkanı geçti ve Gaziantep siyasi tarihinin en kalabalık mitingini gerçekleştirdik” dedi.  

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, partisinin mitingi için geldiği Gaziantep’te şov yaptı. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki mitinge yoğun ilgi gösteren Gaziantepliler alanı hınca hınç doldurdu. On binlerce Gazianteplinin takip ettiği mitingde Muharrem İnce, Gazianteplilere projelerini anlattı.

Yüksek katılımlı gerçekleşen miting için CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu, Gazianteplilere teşekkür ederek, “Coşkusuyla Cumhurbaşkanı Adayımızı karşılayan hemşerilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Mitingimizin olumlu bir hava içerisinde geçmesini sağlayan başa sayın valimiz olmak üzere, güvenlik güçlerimize de ayrıca teşekkür ederiz.” diye konuştu.

EN KALABALIK MİTİNGİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Gazianteplilere  gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden CHP İl Başkanı Hayri Sucu, “Gaziantep  milletin evladı Muharrem İnce’ye sahip çıktı. Artık ‘Tamam’ dedi. Meydanı dolduran on binlerce yurttaşımıza; sokaklarda, caddelerde iktidar coşkusuyla Cumhurbaşkanı Adayımızı karşılayan hemşerilerimize ne kadar teşekkür etsek az. Çünkü bu gurur hepimizin. Dün Gaziantep’ten bir Cumhurbaşkanı geçti. Dün hep birlikte Gaziantep siyasi tarihinin en kalabalık mitingini gerçekleştirdik. Bu çalışmada emeği geçen örgüt emekçisi görünmez kahramanlara, il yönetim kuruluma, ilçe başkanlarıma ve örgütlerime, gençlik ve kadın kolları başkanlarıma ve örgütlerime, milletvekili adaylarımıza, milletvekilimize emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkürü borç bilirim” dedi.

ÇALIŞMLARIMIZ DEVAM EDİYOR

İl Başkanlığı olarak çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini söyleyen Sucu, “Gaziantep’te gidilmedik köy, çalmadık kapı, bakmadık göz bırakmıyoruz, bırakmayacağız. Bu motivasyonla ve bilinçle partimizin seçim vaatlerini ve Adayımız Sayın Muharrem İnce’nin söylemlerini yedi düvele anlatmaya devam edeceğiz. Biz binlerce yurttaşımızla, Sayın Cumhurbaşkanı Adayımızı buluşturduğumuz için mutluyuz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM