[wp-story id="118872"] TepeHome Gaziantep’te – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.737,1000
 • EURO
  $1,0786
 • ALTIN
  $61.874,5000
 • BIST
  1,1615
TepeHome Gaziantep’te

TepeHome Gaziantep’te

  Tepe Home Gaziantep Mobilya Mağazası açıldı. Tepe Home Gaziantep Yetkilisi Sinan Kuyucu, açılışa özel yüzde 10 indirim yaptıklarını söyleyerek Gaziantep halkını mağazaya gelmeye davet etti. İLGİDEN MEMNUNUZ Abdulkadir Aksu Bulvarı üzerinde bulunan mağazanın açılışına Tepe Home Türkiye Satış Müdürü Kaan Şahin, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur, Tepe Home Mağaza Yetkilisi Sinan Kuyucu […]

 

Tepe Home Gaziantep Mobilya Mağazası açıldı. Tepe Home Gaziantep Yetkilisi Sinan Kuyucu, açılışa özel yüzde 10 indirim yaptıklarını söyleyerek Gaziantep halkını mağazaya gelmeye davet etti.

İLGİDEN MEMNUNUZ

Abdulkadir Aksu Bulvarı üzerinde bulunan mağazanın açılışına Tepe Home Türkiye Satış Müdürü Kaan Şahin, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur, Tepe Home Mağaza Yetkilisi Sinan Kuyucu ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşan Tepe Home Gaziantep Yetkilisi Sinan Kuyucu, “Biz bu mağazada mobilya ve aksesuarı iç içe sunan nadir markalardan bir tanesiyiz. Tepe Home 47 yıllık bir marka, Gaziantep’e bu markayı getireli 5 ay oldu. Açılışımız bugüne kısmet oldu. Farklı bir tarzı var, Gaziantep’in alıştığı tarzın dışında bir tarzı var. Şu anki ilgiden memnunuz. Açıldığımız günden beri olumlu tepkiler aldık. Açılışa özel yüzde 10’luk bir indirimimiz var, herkesi mağazamıza davet ediyoruz” dedi.

KUYUCU AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Açılışta konuşan AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur ise, “Mağazamızın memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah memlekete faydalı bir müessese olacak. Ülkenin birlik ve beraberliğe çok ihtiyacının olduğu, ekonomiye katkı konulması anlamında önem arz eden böyle müesseselerin açılmasında Kuyucu ailesine çok teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM