Pet Shop
UÇURTMALARIYLA GÖKYÜZÜNÜ RENKLENDİRDİ

UÇURTMALARIYLA GÖKYÜZÜNÜ RENKLENDİRDİ

ABONE OL
24 Nisan 2017 15:37
UÇURTMALARIYLA GÖKYÜZÜNÜ RENKLENDİRDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şahinbey Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen ve 8.’si düzenlenen Uçurtma Şenliği, Şahinbey Parkında gerçekleşti. Uçurtma Şenliğinde toplam 5000 adet uçurtma dağıtıldı.

Şahinbey Belediyesi’nce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında bu yıl 8.’si düzenlenen uçurtma şenliğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Karataş Mahallesi’nde bulunan Şahinbey Parkı’nda gerçekleştirilen uçurtma şenliğinde Şahinbey Belediyesi tarafından çocuklara 5000 adet uçurtma dağıtıldı.

ONLAR MUTLU OLDUKÇA BİZLERDE MUTLU OLUYORUZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nın Dünyada sadece ülkemizde kutlandığına dikkati çekerek, “Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Çocuklar bizim her şeyimiz, geleceğimiz. Neyimiz var, Neyimiz yoksa onlara feda etmeye hazırız. Allah onların geleceğini aydınlık, bahtlarını açık etsin. En güzel günler çocuklarımızın olsun. Bugün ayrıca mübarek Miraç Kandili. Tüm hemşerilerimin, Miraç Kandil’ini kutluyorum. Rabim bizlerinde Miraç’ına vesile olsun. Allah, ahiretimiz ve akıbetimiz noktasında inşallah en güzeline bizleri de vesile eylesin” dedi.

Halkın yoğun ilgisiyle karşılanan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, konuşmasının ardından vatandaşla 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı selfisi çektirdi.

DOYASIYA EĞLENDİLER

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları kapsamında Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından Uçurtma Şenliği ve birçok sosyal aktivite düzenlendi. Sosyal Tesisi de eğitim gören anaokulu öğrencileri düzenledikleri gösterilerle hem eğlendiler hem eğlendirdiler.

MİNİK MEHTERAN AYAKTA ALKIŞLANDI

Şahinbey Belediyesi sosyal tesislerinde eğitim gören çocukların kurduğu mehteran takımı vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile izlendi. Mink Mehteran Takımı marşlarıyla güne anlam ve önem kazandırdılar.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r