[wp-story id="118872"] “Ülkemiz güç kazanacaktır” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.856,6900
 • EURO
  $1,1447
 • ALTIN
  $62.166,0000
 • BIST
  1,1601
“Ülkemiz güç kazanacaktır”

“Ülkemiz güç kazanacaktır”

16 Nisan tarihindeki referandum öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, her fırsatta vatandaşla bir araya gelmeye devam ediyor. Milletvekili Abdulhamit Gül, Başkan Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur ve parti teşkilatıyla birlikte Göllüce mahalle sakinleriyle bir araya geldi. “Bu […]

16 Nisan tarihindeki referandum öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, her fırsatta vatandaşla bir araya gelmeye devam ediyor. Milletvekili Abdulhamit Gül, Başkan Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur ve parti teşkilatıyla birlikte Göllüce mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

“Bu ülkede 25 gün ömrü olan hükumetler oldu”

Referandum için evet desteği isteyen Gül, yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sistemine neden evet denilmesi gerektiğini anlattı. Mevcut sistemin krizlere yol açtığını belirten Milletvekili Gül, “Şuanda yönetimde istikrar olabilir fakat yarın yine kriz çıkabilir. Bunun için biz bu anayasa değişikliğini getiriyoruz. Cumhurbaşkanlığı sistemi bu krizleri tamamen ortadan kaldıracak. Bir anayasa kitapçığının fırlatılması bile bu ülkede 212 bankanın batmasına neden oldu. Ülkeye ağır faturaları oldu. İşte bizim amacımız bu ülkeye bir daha bu faturaların çıkmamasıdır. Bir yatırımcı için en değerli şey istikrarın olmasıdır. Çünkü yatırımcı önünü görmek ister. Bu ülkede 25 gün ömrü olan hükumetler oldu” diye konuştu.

“Ülkemiz güç kazanacaktır”

Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Türkiye’de istikrarın devam etmesi gerektiğini dile getirerek, “Yeni sistemde siyasi istikrar kalıcı hale gelecektir. İstikrarın kalıcı olması ekonomik büyüme, refah, kalkınma hızlı ve etkili yönetimin garantisi altında olacaktır. Yeni sistemle vesayet sistemi sona erecek. Güçlü hükümet huzurun, güvenliğin ve özgürlüğün teminatı olacaktır. Meclisin temsil gücü artacak, birlik ve uzlaşma sağlanacak, ülkemiz güç kazanacaktır” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gaziantep

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM