[wp-story id="118872"] Üniversite Adayı Öğrenci Ve Velileri Için Doğru Tercih Uyarısı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.186,7200
 • EURO
  $1,0591
 • ALTIN
  $61.569,1600
 • BIST
  1,1687
Üniversite Adayı Öğrenci Ve Velileri Için Doğru Tercih Uyarısı

Üniversite Adayı Öğrenci Ve Velileri Için Doğru Tercih Uyarısı

Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte büyük heyecan yaşayan üniversite adayı öğrenciler ve velilerin doğru tercih yapabilmesi için kolları sıvadı.

LYS imtihanı sonra şişman cümbüş canlı darülfünun talibi mektepli ve ailelerini akıllıcasına yeğleme dair uyarıcı Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) de tercihlerin sonuç haset bulunan 26 Temmuz’a denli “Tanıtım ve Tercih Günleri” düzenleyecek. Düzenlenecek lansman ve yeğleme günlerinde, öğrencilere bilirkişi emare öğretmenler ve bilimsel niteliği bulunan ekibi kabilinden manzume tarzı ve kariyer belirlenmesi dair görev veriliyor.

HKÜ Tercih ve Tanıtım Günleri HKÜ Kampüsü içinde, terbiye fakültesi binası içerisinde, değme bölümün öğretim üyesi ekibi tarafından, ege ve öğrencilere bölümler kendisince etraflıca bilim veriyor. HKÜ Tercih ve Tanıtım Günlerinde kampüsle beraber, Gaziantep’in nice noktasında ve Türkiye’nin muhtelif illerinde darülfünun talibi öğrencilere dayanak noktası sağlıyor. Ayrıca lansman noktalarıyla ilgilendiren etraflıca bilim HKÜ’nün genel ağ adresinde açıklanmış olduğu bildirildi. Aday öğrencilere ve velilere, HKÜ akademisyenleri yeğleme ve lansman günlerinin sonuna denli üniversitenin sağlamış olduğu imkanlar, fakülteler, meslekler ve tercihler, bilimsel niteliği bulunan programlar, burs seçenekleri, yerleşke imkanları, üniversitenin yurtiçi ve yurtdışı olanakları, tahaffuz olanakları kendisince etraflıca bilgiler vermeye bitmeme edecek.

Uzman yeğleme danışmanları da yeğleme ve lansman günlerinin sonuna kadar, akıllıcasına manzume tarzı ve tercihlerde öğrencilere asistan olacak. Öğrenci ve velilere uyarılarda mevcut HKÜ’nün bilirkişi yeğleme danışmanları, “Öğrenciler, güzel birlikte geleceğe ve hedefindeki mesleğe ulaşabilmesi düşüncesince sonuç kararlarını vermeden, kesinlikle birlikte bilirkişi yeğleme danışmanıyla görüşmelidir” ifadelerine toprak verdi.

Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM