SON DAKİKA

Yasemin Erman Balsu öğrencilerine SANKO Üniversitesi tanıtıldı

SANKO üniversitesi akademisyenleri, Yasemin Erman Balsu Anadolu Lisesi 12’inci sınıf öğrencilerini ziyaret ederek SANKO Üniversitesi’ni tanıttı.

Bu haber 01 Mayıs 2019 - 19:25 'de eklendi ve 2429 kez okundu. kez görüntülendi.

 

Yasemin Erman Balsu Anadolu Lisesi öğrencileri, rehber öğretmenleri Kemaleddin Muykan ve Hakan Baba ile birlikte SANKO Üniversitesi ve üniversite eğitimi hakkında bilgi alma fırsatı buldu.

SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Arş. Gör. Cihan Atak, tıp fakültesinde eğitim ve teknik altyapı ile ilgili bilgiler paylaştı. Yapılan ikili anlaşmalarla yurtdışı eğitim imkanları bulunduğunu belirten Atak, öğrencilere ufuklarının genişlenmesi için bunun büyük bir fırsat olduğunu söyledi.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Öğretim Görevlisi Halil İbrahim Ergen, mesleki bilgilendirme yanında, bölümün çalışma alanları ve akademik kadro konusunda bilgiler verdi.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden Öğr. Gör. Nezihe Otay Lüle ise bölümün faaliyet alanlarından ve projelerinden bahsetti

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nden Uzm. Hemşire Hatice Güzel dersler ve mezuniyet sonrası iş imkanları hakkında bilgiler paylaştı.

Ziyaretin sonunda öğrencilere hediyeler takdim edildi.

Bu elektronik posta ve onunla iletilen bütün dosyalar sadece göndericisi tarafindan almasi amaclana

UA-76681437-2