[wp-story id="118872"] Yılmaz: Oğuzeli’ni bu kez kazanacaz – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.441,9700
 • EURO
  $1,0778
 • ALTIN
  $47.870,4600
 • BIST
  1,1727
Yılmaz: Oğuzeli’ni bu kez kazanacaz

Yılmaz: Oğuzeli’ni bu kez kazanacaz

“AK Parti 2014 Yerel Seçimlerinde kaybettiği tek seçim bölgesi olan Oğuzeli’ni bu seçimde kazanacağız. “dedi.

AK Parti’nin Oğuzeli’nde güçlü bir isimle seçime girerek işi şansa bırakmak istemediği belirtiliyor.
Başkan adaylığı için arayışını sürdüren AK Parti’de adaylık için Memik Ylmaz’ın ismi ön plana çıkılırken, parti kulislerinde Memik Yılmaz’ın adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.
Gaziantep’te uzun yıllar lojistik ve taşımacılık alanlarında faaliyet gösteren bunun yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görevler alan Memik Yılmaz’ın Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’nin gücüne güç katacağı ifade ediliyor. 2014 Yerel Seçimlerinde AK Parti’nin Gaziantep’te yenilgi yaşadığı tek seçim bölgesi olan Oğuzeli’ne ayrı bir önem verdiği ve bu nedenle Memik Yılmaz gibi toplumda karşılığı olan başarılı bir adayla seçime girerek Oğuzeli’ni mutlaka kazanmak istediği ifade ediliyor.
KAZANAN OĞUZELİ VE AK PARTİ OLACAK
Geçtiğimiz günlerde aday adaylığını açıklayan ve AK Parti Oğuzeli İlçe Başkanlığı’na adaylık başvurusunu yapan İş insanı Memik Yılmaz, Oğuzeli’nde aday gösterilmesi durumunda seçimlerin mutlak galibinin AK Parti ve Oğuzeli halkı olacağını belirtti. Aday Adayı Yılmaz, “Önce Allah’ın izni sonra da Oğuzelili hemşerilerimizin desteği ile seçimlerden zaferle çıkacağımıza inanıyoruz. Oğuzeli’nin eksikleri, neler yapılması gerektiği kısacası neye ihtiyacının olduğu konusunda uzun zamandır ekip arkadaşlarımla birlikte çalışmalar yapıyoruz. Hem seçim için hem seçim sonrası için hazırlıklarımızı şimdiden yapmış durumdayız. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve parti üst kurul üyelerimizin vereceği karar doğrultusunda aday gösterilmemiz durumunda hiç vakit geçirmeden kolları sıvayıp, yola koyulacağız. İnanıyoruz ki, yüzümüzün akı ile bu işten çıkarız ve bir dönem aranın ardından Oğuzeli ilçemizi yeniden AK Parti belediyeciliğiyle buluştururuz” dedi
BİZ BU İŞE YÜREĞİMİZİ KOYDUK
Bir dava uğruna yola çıktıklarını ve bu göreve talip olduklarını dile getiren Yılmaz, “Davamız uğruna bu işe gönül verdik ve yola çıktık. Takdir tabiî ki önce Allah’ın sonra Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve parti Üst kurul üyelerimizin. Biz bu işe yüreğimizi koyduk. Sevdalandık. Aday oluruz ya da olmayız. Adaylıklar açıklandıktan sonra da şahsıma teveccüh gösterilmese dahi partimin bir neferi olarak aday gösterilecek arkadaşımızla birlikte elbirliğiyle Oğuzeli Belediyesi’ni AK Partimizin hizmet kervanına dahil etmek için çaba göstereceğiz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM