[wp-story id="118872"] Bizler basın mensubuyuz nalbant değil – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.114,8500
 • EURO
  $1,0689
 • ALTIN
  $60.260,8800
 • BIST
  1,1593
Bizler basın mensubuyuz nalbant değil

Bizler basın mensubuyuz nalbant değil

Gaziantep Cemiyet Başkanı İbrahim Murat Ay’ın  büyük özverisiyle  basın çalışanlarına  360 konutluk bir site yapıldı. Bu site  O zaman bakan Mehmet Şimşek, Bakan Abdulhamit Gül, Gaziantep Ak Parti ile CHP Milletvekillerinin ,  Gaziantep Büyükşehir belediye başkanı  Fatma Şahin ve Şehitkamil Belediye Başkanı  M. Rıdvan Fadıloğlu el ele vererek biz basın çalışanlara  bir ev sahibi yaptılar. […]

Gaziantep Cemiyet Başkanı İbrahim Murat Ay’ın  büyük özverisiyle  basın çalışanlarına  360 konutluk bir site yapıldı. Bu site  O zaman bakan Mehmet Şimşek, Bakan Abdulhamit Gül, Gaziantep Ak Parti ile CHP Milletvekillerinin ,  Gaziantep Büyükşehir belediye başkanı  Fatma Şahin ve Şehitkamil Belediye Başkanı  M. Rıdvan Fadıloğlu el ele vererek biz basın çalışanlara  bir ev sahibi yaptılar. Sağ olsunlar var olsunlar.

Ama sorunlar bitmiyor. Alt yapı derken, şimdi yolların asfaltlanıyor.Otobüs vedolmuş seferleri kapımızın önüne kadar geliyor. Sağ olsunlar. Okul ,sağlık ocağı  gibi ihtiyaçlar yapılıyor.  Ama basın mensublarının en büyük ihtiyacı, eli ayağı olan telefon ve internettir. Bizler sürekli haber takibi yapan, sürekli bilgi akışı sağlayan kişileriz.  Gittiğimiz yerde maalesef telefonlar çekmiyor.  Maalesef ki maalesef  internet de  çekmiyor.  Allah aşkına  buradan söylüyorum. Sayın Fatma Şahin’e , sayın fadıloğlu’na  ve diğer sivil toplum liderlerine, biz  telefonsuz, internetsiz nasıl haber  yapabiliriz. Bizler müneccimiyiz ki,  olayları  bilelim. Yada koklayalım. Lütfen bu sorunu kısa süre de çözünüz. Hele sosyal donatımına şimdilik girmeyeceğim. Acil olan İnternet ve telefon soruna  bir çözüm. Baz istasyonunun  kurulmasını ve  bir an önce devreye girmesi lazım.Bizler basın mensubuyuz nalbant değiliz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM