[wp-story id="118872"] EJDER DEMİR ‘den üstün permormans – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.833,7900
 • EURO
  $1,0969
 • ALTIN
  $62.608,9000
 • BIST
  1,1650
EJDER DEMİR ‘den üstün permormans

EJDER DEMİR ‘den üstün permormans

MHP Gaziantep 3.sıra milletvekili Adayı  Ejder Demir, üstün Performansını  sergileyerek adeta  MHP’yi sırtlıyor. Her yerde  arabası, broşürü var. Ejder Demir’e büyük ilgi Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Gaziantep Milletvekili adayı Ejder Demir, gündüz esnaf ve STK, geceleri de kahve ve ev ziyaretleriyle seçim çalışmalarını sürdürüyor. Taraflı tarafsız herkesin sevgilisi haline gelen Ejder Demir, “24 Haziran’a kadar […]

MHP Gaziantep 3.sıra milletvekili Adayı  Ejder Demir, üstün Performansını  sergileyerek adeta  MHP’yi sırtlıyor. Her yerde  arabası, broşürü var.

Ejder Demir’e büyük ilgi

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Gaziantep Milletvekili adayı Ejder Demir, gündüz esnaf ve STK, geceleri de kahve ve ev ziyaretleriyle seçim çalışmalarını sürdürüyor. Taraflı tarafsız herkesin sevgilisi haline gelen Ejder Demir, “24 Haziran’a kadar bize durmak yok” dedi.

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinin çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Ejder Demir, toplumun büyük sevgisi ile karşılanıyor.

 Esnaf ile iç içe

Ejder demir esnaf gezisinde aldığı  destekle.  Çalışmalarını arttırarak devam ettiriyor.

Taraflı tarafsız Herkes Ejder Demir’le konuşmak muhabbet etmek istiyor. Ejder  Demir esnafın sorununu dinliyor.  Onların 25 Haziran’da  MHP  iktidarında son bulacağını belirterek  seçim beyannamesindeki   bilgileri paylaşıyor.

 Ejder  Demir her yerde

MHP 3. sıra Adayı Ejder Demir  seçim çalışmalarında en aktif aday, bütün siyasi partilerin adayları onun çalışma temposuna yetişemiyor. Ejder Demir  her yerde mutlaka  bir eseri var. Ya orada araçları  geçiyor. Ye orada  broşür dağıtan gençleri var. Ya da orada  kendisi var. Girmedik sokak, mahalle yok

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM