SON DAKİKA

Haftanın iOS Uygulamaları – 7 Ekim

iOS mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store’da yer alan farklı kategorilerdeki eğlenceli ve işlevsel uygulamalar ile karşınızdayız. İşte, Haftanın iOS Uygulamaları!

Bu haber 07 Ekim 2018 - 16:49 'de eklendi ve 6329 kez okundu. kez görüntülendi.

Haftanın en iyi ve en yeni iOS uygulamaları

Not: Haftanın iOS Uygulamaları, hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalardan derlenmektedir.

Tarama & Çevir

Tarama % Çevir uygulaması ile birlikte yabancı birçok kelimeyi rahatlıkla Türkçe’ye çevirebileceksiniz. Bu uygulamanın en güzel yanı ise metinleri veya yazıları tek bir hamle ile Türkçe’ye çevirebiliyor olması.

Bu uygulama 90 farklı dildeki kitapları, tabelaları, dokümanları Türkçe’ye çevirebiliyor. Son olarak ise bu uygulamaya App Store üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz.  Eğer böyle bir çeviri uygulaması arayışındaysanız, Tarama & Çeviruygulaması bu konuda oldukça yardım olacaktır.

:: Tarama & Çevir uygulamasını indirmek için tıklayın

Pro Mirror Cast 4 INSIGNIA TV

Pro Mirror Cast 4 INSIGNIA TV uygulaması ile birlikte iOS cihazınızın ekranını, akıllı televizyonunuza rahat ve kolay bir şekilde yansıtabileceksiniz. Ayrıca bu uygulamanın ücretsiz olduğunu da belirtmekte fayda var.

:: Pro Mirror Cast 4 INSIGNIA TV  uygulamasını indirmek için tıklayın 

ReliCam

iPhone veya iPad’inizde farklı bir kamera uygulaması arayışındaysanız, ReliCamuygulamasını sizin tam isteğinize göre bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Birçok farklı gelişmiş ayar seçeneği sunan fotoğrafçılık uygulaması ReliCam ile eşsiz çalışmalara imza atabilirsiniz.

:: ReliCam uygulamasını indirmek için tıklayın

Slidercrash

Oldukça eğlenceli ve farklı bir bulmaca oyunu olan Slidercrash ile iOSkullanıcılarını birbirinden zorlu bölümler bekliyor. Her bölümün bir önceki bölüme göre daha zor olduğu oyun ile oldukça eğlenceli dakikalar siz, iOS kullanıcılarını bekliyor.

:: Slidercrash uygulamasını indirmek için tıklayın

Street Dunk 3×3 Basketball

Street Dunk 3×3 Basketball ile sokak basketbolunun keyfine varmaya hazır mısınız? Oldukça eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan Street Dunk 3×3 Basketball oyununu saatlerce sıkılmadan oynayabileceğinizi söyleyebilirim.

:: Street Dunk 3×3 Basketball  uygulamasını indirmek için tıklayın 

UA-76681437-2