[wp-story id="118872"] Halk Oyunları Türkiye Şampiyonası Artvin’de yapılacak – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.541,2700
 • EURO
  $1,0867
 • ALTIN
  $47.541,8000
 • BIST
  1,1761
Halk Oyunları Türkiye Şampiyonası Artvin’de yapılacak

Halk Oyunları Türkiye Şampiyonası Artvin’de yapılacak

  Artvin, Halk Oyunları Türkiye Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak. 13-15 Temmuz tarihlerinde Gençler Halk Oyunları Türkiye Şampiyonası Artvin’de düzenlenecek. Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlemeli ve düzenlemesiz kategorilerinde yapılacak olan Gençler Halkoyunları Şampiyonası’na Adana, Aydın, Burdur, Bursa, Diyarbakır, Hakkâri, Edirne, İstanbul, Gaziantep, Zonguldak, Kars, İzmir, Çorum, Erzurum, Kütahya, Ordu, Trabzon, Kilis, Isparta ve Artvin’den […]

 

Artvin, Halk Oyunları Türkiye Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak.
13-15 Temmuz tarihlerinde Gençler Halk Oyunları Türkiye Şampiyonası Artvin’de düzenlenecek.
Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlemeli ve düzenlemesiz kategorilerinde yapılacak olan Gençler Halkoyunları Şampiyonası’na Adana, Aydın, Burdur, Bursa, Diyarbakır, Hakkâri, Edirne, İstanbul, Gaziantep, Zonguldak, Kars, İzmir, Çorum, Erzurum, Kütahya, Ordu, Trabzon, Kilis, Isparta ve Artvin’den olmak üzere 21 ilden 25 ekip katılacak.
Gençler Halkoyunları Türkiye Şampiyonası 13 Temmuz Cuma Günü saat 17.30’da Artvin Belediye Başkanlığı önünden halk oyunları ekipleriyle birlikte kortej yürüyüşü yapılarak valilik önünde sergileyecekleri gösterilerle şampiyonanın açışlı yapılacak.
14 Temmuz Cumartesi Günü Saat 20.00’da, Nihat Gökyiğit Kongre Kültür Merkezinde Geleneksel Düzenlemeli dalda, 15 Temmuz Pazar Günü Saat 20.00’da Geleneksel Düzenlemesiz dalda Türkiye Şampiyonası ile sona erecek.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM