[wp-story id="118872"] Helal olsun Yerel Basına – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.050,2000
 • EURO
  $0,9256
 • ALTIN
  $43.743,4800
 • BIST
  1,1714
Helal olsun Yerel Basına

Helal olsun Yerel Basına

Son dönemlerde yaşanan döviz artışı karşısında yapılan fahiş zamlarından dolayı    Gaziantep Yerel basını  el birliğiyle  bu sorunları dile getirirken maalesef  bu şehrin sanayi odası, Ticaret odası, Ticaret  Borsası, Esnaf Odası sessiz kalıyor. Ve bunların geçeceğini dile getirerek üyelerin iflasını görmezlikten geliyor. Gaziantep Cemiyet başkanı İbrahim murat ay  tekrar güven tazelediği kongrede,  son dönemlerde yaşanan döviz […]

Son dönemlerde yaşanan döviz artışı karşısında yapılan fahiş zamlarından dolayı    Gaziantep Yerel basını  el birliğiyle  bu sorunları dile getirirken maalesef  bu şehrin sanayi odası, Ticaret odası, Ticaret  Borsası, Esnaf Odası sessiz kalıyor. Ve bunların geçeceğini dile getirerek üyelerin iflasını görmezlikten geliyor.

Gaziantep Cemiyet başkanı İbrahim murat ay  tekrar güven tazelediği kongrede,  son dönemlerde yaşanan döviz artışı karşısında  yapılan Fahiş zamlarından dolayı   Yerel Basın bunu gündeme getirdi. Basın odaları Başkanı  açıklama yaptı. Kimi Protesto için sıkıntılar görünsün diye   Gazeteleri siyah Beyaz  baskıya girerken. Bazıları  sayfa sayıları azaltmaya başladı. Yapılan zamlar karşısında Gazeteciler Cemiyet Başkanı İ. Murat AY zaman zaman dile getirdiği yerel Basın sıkıntılı derken,  Gaziantep’te ve Türkiye’de bir çok odaların üç maymun oynamaya devam ediyorlar.kendi üyeleriyle birlikte kendi batışları karşısında görmedik, duymadık, bilmiyoruz  oynuyorlar. Sanayici, esnaf ve  üretici batıyor. İşsisizler çoğalıyor  ama sessiz kalıyorlar. Ondan  HELAL OLSUN YEREL MEDYA ya …..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM