SON DAKİKA

KABUL ETSENDE ETMESENDE KUDÜS FİLİSTİN’İN BAŞKENTİDİR

Bu haber 09 Aralık 2017 - 13:36 'de eklendi ve 480 kez okundu. kez görüntülendi.

KABUL ETSENDE ETMESENDE KUDÜS FİLİSTİN’İN BAŞKENTİDİR

AMERİKAN BAŞKANI DONALD TRUMP KUDÜS’Ü İSRAİL’İN BAŞKENT YAPMASINI SİNDİREMEDİM. EVET AMERİKAN VE AVRUPA’YA GÜVENMEMEK LAZIM.AMA İSLAM ÜLKELERİ BUNU GEÇ ANLADI. BU KARAR SONRASI SUDİ ARABİSTAN, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİĞİ,  BAZI İSLAM ÜLKELERİ AMERİKANIN BU TUTUMUNU DESTEKLİYOR. TÜRKİYE, İRAN AVRUPA’NIN BAZI ÜLKELERİ  RUSYA  EN GADDAR KUZEY KORE BAŞKANI KİM JONG-UN ‘UN İSRAİL’İ BİLE TANIMIYORUZ  DEMESİ KADAR SEVİNDİRİCİ BİR OLAY OLAMAZ. YANİ İSLAM ÜLKELERİ İSRAİL TANIMAK İÇİN KIÇINI YIRTARKEN, KUZEY KORE BAŞKANI KİM JONG-UN BIRAK KUDÜS İSRAİL’İ BAŞKENT İLAN KABULÜ İSRAİL’İ BİLE TANIMIYOR.

AMA DONALD TRUMP BU GÜCÜ NERDEN ALDI. ONU MERAK ETMEYE GEREK YOK. AMERİKA DÜŞMANLARINI  KOMİNİST DİYEREK ASANLAR, BUGÜNÜ YARATTILAR. ŞİMDİ VİCDANEN RAHATLAR MI? İSLAM ÜLKESİ  TEK ÇATI ALTINA TOPLANMASI İÇİN  ÖYLE MEZHEP CAMAAT  VAZGEÇMELİ. PEYGAMBERİMİZ ZAMANINDA Kİ GİBİ   HİÇ BİR MEZHEP VE TARİKAT OLMAYAN  İSLAM DİNİYLE  BU SORUN ÇÖZÜLÜR. AKSİ HALDE  DAHA ÇOK MÜSLÜMANLAR KATEDİLİR.

YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE KAHROLSUN AMERİKA VE İSRAİL VE İŞBİRLİKÇİLERİ.

Mehmet Hanifi Ceber[email protected]
1972 Gaziantep doğumlu, ilk okul orta okul ve liseyi Gaziantepte bitirdi. 25 yıldan beri basın camiasının içinde Gaziantep tutku Gazetesi 8 Temmuz 2004 tarihinden beri aktif yayımlanmaktadır.
UA-76681437-2