UA-123728131-1
reklam

rolex watch replica tie offers the perfect twin extension procedure.

 • DOLAR
  $3.269,4400
 • EURO
  $0,7634
 • ALTIN
  $42.727,6000
 • BIST
  1,1405
Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Arayıcı Açıklaması

Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Arayıcı Açıklaması

[ad_1] Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK-SEN) Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, “Açığa alınmalar dolayısıyla sağlık hizmetlerinde hiçbir aksama yaşanmamaktadır.” açıklamasında bulundu. Arayıcı, yaptığı yazılı açıklamada, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişimi sonrası FETÖ terör örgütüne yönelik operasyonlar kapsamında Gaziantep‘te toplam 111 sağlık çalışanının açığa alındığını belirterek, sağlık hizmetinde herhangi bir aksama […]

[ad_1]

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK-SEN) Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, “Açığa alınmalar dolayısıyla sağlık hizmetlerinde hiçbir aksama yaşanmamaktadır.” açıklamasında bulundu.

Arayıcı, yaptığı yazılı açıklamada, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişimi sonrası FETÖ terör örgütüne yönelik operasyonlar kapsamında Gaziantep‘te toplam 111 sağlık çalışanının açığa alındığını belirterek, sağlık hizmetinde herhangi bir aksama olmadığını bildirdi.

Arayıcı, şöyle devam etti:

“Gaziantep’teki kamuya ait sağlık kurum ve kuruluşlarında yaklaşık 6 bini aşkın sağlık personeli çalışıyor. Açığa alınmalar dolayısıyla sağlık hizmetlerinde hiçbir aksama yaşanmamaktadır. Açığa alınan personelin yerine hemen görevlendirme yapılmış, hizmetin aksamasına izin verilmemiştir. Hatta sağlık personeli darbe girişimi sonrası daha fazla özveriyle çalışmakta, sağlık hizmeti eskisinden daha güzel bir şekilde sunulmaktadır. Paralel yapıya ait olduğu gerekçesiyle el konulan sağlık tesislerinin 2-3 gün gibi kısa sürede kamu hastanesi olarak hizmet vermeye başlaması, sağlıkta işlerin ne kadar iyi gittiğinin, sistemin nasıl çalıştığının göstergesidir.”

Son günlerde sağlıkla ilgili bazı sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin açığa alınmalar dolayısıyla sağlık personelinin huzursuz olduğu, hizmette aksama yaşandığı şeklindeki açıklamalarının gerçekle bağdaşmadığını aktaran Mehmet Ali Arayıcı, bu tür açıklamaların art niyetli olduğunu ve kimsenin bunlara itibar etmemesi gerektiğini kaydetti.

[ad_2]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM