[wp-story id="118872"] SEÇKİN KOLEJ’İNDE ÇİFTE KUTLAMA – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.940,1400
 • EURO
  $0,9997
 • ALTIN
  $58.498,4700
 • BIST
  1,1594
SEÇKİN KOLEJ’İNDE ÇİFTE KUTLAMA

SEÇKİN KOLEJ’İNDE ÇİFTE KUTLAMA

Özel Seçkin Koleji öğretmenleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşku ile öğretmenler gününü kutladı. Akan Restaurant’ta okulları tarafından verilen “Öğretmenler Günü” yemeğinde bir araya gelen Seçkinli öğretmenler okullarında hazırladıkları muhteşem programla kutlamalarına devam ettiler. Geleneksel 24 Kasım “Öğretmenler Günü” yemeğine, Özel Seçkin Koleji Kurucu Temsilcisi Rıfat Ayalp, Kurucuları Sibel Akan ve […]

Özel Seçkin Koleji öğretmenleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşku ile öğretmenler gününü kutladı. Akan Restaurant’ta okulları tarafından verilen “Öğretmenler Günü” yemeğinde bir araya gelen Seçkinli öğretmenler okullarında hazırladıkları muhteşem programla kutlamalarına devam ettiler.

Geleneksel 24 Kasım “Öğretmenler Günü” yemeğine, Özel Seçkin Koleji Kurucu Temsilcisi Rıfat Ayalp, Kurucuları Sibel Akan ve İbrahim Kaçıran, Okul Aile Birliği eski dönem ve yeni dönem Başkanları, emekli öğretmenler, okul idarecileri, Özel Seçkin Koleji öğretmenleri ve personelleri katıldı.Eğlence boyunca öğretmenler müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler. Öğretmenler dansları ile geceye renk katarken öğretmenlerden oluşan sololar büyük beğeni topladı.

Özel Seçkin Koleji Kurucuları, Seçkin’i Seçkin yapan, kadrolarının yüksek hedeflere sevgi ve gönül bağıyla ulaşması olduğunu ifade ederek, bir kez daha öğretmenler günlerini kutladılar.

Yıllarca Özel Seçkin Koleji’ne emek veren ve Özel Seçkin Koleji’nden emekli olan öğretmenler de Seçkin ailesinin ortamında yeniden bir araya gelmekten son derece mutlu olduklarını dile getirdiler.

Özel Seçkin Koleji öğretmenleri ise birlik beraberlik içinde geçen çalışma ortamlarını bu tür organizasyonlarla pekiştirdiklerini ifade ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM