[wp-story id="118872"] Vali Yerlikaya’dan 15 Temmuz mesajı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.493,9200
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.581,7400
 • BIST
  1,1781
Vali Yerlikaya’dan 15 Temmuz mesajı

Vali Yerlikaya’dan 15 Temmuz mesajı

  15 TEMMUZ BİR MİLLETİN MİLLİ İRADE VE KARDEŞLİK ZAFERİDİR Bundan iki yıl önce Devletimize ve milletimize karşı başlatılan menfur darbe girişimi, aziz milletimizin destansı direnişiyle etkisiz hale getirilmiştir. Kendisine emanet edilen uçağı, tankı, topu, silah ve cephaneyi sinesinden çıktığı milletine yönelten hainlerin karşısına sarsılmaz iradeyle dikilen milletimiz, istiklaline uzanan hain elleri kırarak istikbaline sahip […]

 

15 TEMMUZ BİR MİLLETİN MİLLİ İRADE VE KARDEŞLİK ZAFERİDİR

Bundan iki yıl önce Devletimize ve milletimize karşı başlatılan menfur darbe girişimi, aziz milletimizin destansı direnişiyle etkisiz hale getirilmiştir.

Kendisine emanet edilen uçağı, tankı, topu, silah ve cephaneyi sinesinden çıktığı milletine yönelten hainlerin karşısına sarsılmaz iradeyle dikilen milletimiz, istiklaline uzanan hain elleri kırarak istikbaline sahip çıkmıştır.

Şanlı direnişimizin ikinci yıldönümünde, hain darbe girişiminin faili ihanet çetesini bir kez daha lanetliyor, bu zilletin acısını dünyada ve ahirette çekmelerini diliyoruz.

O gece sokaklarımızdan 15 Temmuz Demokrasi Meydanına sel olup akan Gazi Şehrin Kahraman Evlatları, ecdadının düşman işgaline karşı koyduğu hürriyet aşkı ve mücadele ruhunun asla sönmeyeceğini bütün dünyaya göstermişlerdir.

Ne mutlu yurdun dört bir köşesinde bu ruhu sergileyenlere, ne mutlu Gaziantepliyim diyenlere…

Sarsılmaz inanç, azim ve kararlılıkla 15 Temmuz gecesi gösterdikleri kahramanlıkla adlarını tarihe yazdıran şehitlerimizi rahmetle, canlarını ortaya koyan şanlı gazilerimizi minnetle anıyoruz.

15 Temmuz Destanımız Kutlu Olsun. 13.07.2018

(function(d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = “http://connect.facebook.net/tr_TR/all.js#xfbml=1&appId=325510860880549”;fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM