UA-123728131-1
reklam

rolex watch replica tie offers the perfect twin extension procedure.

 • DOLAR
  $3.209,3500
 • EURO
  $0,7625
 • ALTIN
  $42.179,4000
 • BIST
  1,1407
16.GELENEKSEL EĞİTİM SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ

16.GELENEKSEL EĞİTİM SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ

Türkiye Özel Okullar Birliği tarafından düzenlenen 16. Antalya Sempozyumu, 26-28 Ocak 2017 tarihlerinde Antalya da gerçekleştirildi. Türkiye Özel Okullar Birliği Bölge Temsilcisi ve Özel Seçkin Koleji Kurucularından İbrahim Kaçıran ve İlköğretim Müdürü İbrahim Yener, Türkiye Özel Okullar Birliği tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen 16. Antalya Sempozyumundaydı. “Eğitimde Öngörüler ” temalı 16.Geleneksel Eğitim Sempozyumuna; Milli […]

Türkiye Özel Okullar Birliği tarafından düzenlenen 16. Antalya Sempozyumu, 26-28 Ocak 2017 tarihlerinde Antalya da gerçekleştirildi.

Türkiye Özel Okullar Birliği Bölge Temsilcisi ve Özel Seçkin Koleji Kurucularından İbrahim Kaçıran ve İlköğretim Müdürü İbrahim Yener, Türkiye Özel Okullar Birliği tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen 16. Antalya Sempozyumundaydı.

“Eğitimde Öngörüler ” temalı 16.Geleneksel Eğitim Sempozyumuna; Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Jussi SOINI,MEB Müsteşar Yardımcısı Sayın Yusuf BÜYÜK,MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Sayın Kemal ŞAMLIOĞLU, MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Sayın Doç.Dr.Semih AKTEKİN,MEB Özel Öğretim Kurumları Daire Başkanları,özel öğretim kurumlarını temsil eden dernek başkanları,yurtdışından gelen yabancı akademisyenler,ülkemizin önde gelen üniversitelerinden bilim insanları,eğitim uzmanları,yazılı ve görsel basın mensupları,özel okul kurucuları,yönetici ve öğretmenlerinden oluşan 1200’ün üzerinde katılımcı ile 3 gün boyunca 12 konferans ve 15 çalıştayla gerçekleştirildi.

Ayrıca eğitim ve öğretimle ilgili ürün ve hizmetler sağlayan firmalar fuar alanında dünyada eğitim alanındaki en son gelişmeleri yansıtan ürün ve hizmetleri katılımcılara sundu.

Tam bir bilgi şöleninin yaşandığı 16. Antalya Sempozyumu iyi dilek ve temenniler ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM